Ebay Forum | Yurtdışı Alışveriş Forumuna Hoşgeldiniz !

Pass:

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iriver T9
Yazar Konu
upomoc Çevrimdışı

*

Yorum Sayısı:   2
Uyarı Puanı:
0 Mesajı, 0 Kere Beğenildi.
Yorum: #1
Iriver T9
Arkadaşlar ben Iriver T9 marka mp3 çalar aldım Koreli bir satıcıdan. Ürün elime geçti yalnız hiçbir şekilde açılmıyor. Bu tip ürünler geldiklerinde içinde az da olsa şarjlı olur. Yalnız bu ürünü kendimde şarj etmeme rağmen açılmıyor. Bütün programlarını yükledim, kullanma kılavuzunu okudum ve ona göre açmaya çalıştım fakat olmadı! Şimdi ne yapmalıyım? İngilizcem yeterli olmadığından satıcıyla irtibata geçemiyorum. Kutuyu gönderildiği adrese geri gönderip değişimini isteyeceğim fakat herhangi bir sorun yaşarmıyım bilmiyorum. ilgilenirseniz çok sevinirim.İyi günler...
18-05-2012 18:16
Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
Lupara Çevrimiçi

*

Yorum Sayısı:   4,858
Uyarı Puanı:
741 Mesajı, 829 Kere Beğenildi.
Yorum: #2
RE: Iriver T9
İlk önce satıcıyla iletişime geçip durumu izah edin. Büyük ihtimal, "geri gönder paranı iade edelim veya yenisini gönderelim" diyecektir.

Geri gönderirken mutlaka takipli olarak göndermek gerektiğini unutmayın.
Lupara, nickli kullanıcının imzası: "Rabbin seni terk etmedi, sana darılmadı da..."
18-05-2012 18:37
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
upomoc Çevrimdışı

*

Yorum Sayısı:   2
Uyarı Puanı:
0 Mesajı, 0 Kere Beğenildi.
Yorum: #3
(18-05-2012 18:37)Lupara Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  İlk önce satıcıyla iletişime geçip durumu izah edin. Büyük ihtimal, "geri gönder paranı iade edelim veya yenisini gönderelim" diyecektir.

Geri gönderirken mutlaka takipli olarak göndermek gerektiğini unutmayın.

Çok teşekkürler ilginiz için. ebay den ilk alışverişimdi bu malesef böyle bir sorunla karşılaştım. Takipli göndermekle neyi kastettiğinizi anlamadım. Bu işlemi ebay üzerinden mi gerçekleştiriyoruz?
18-05-2012 19:44
Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla
Lupara Çevrimiçi

*

Yorum Sayısı:   4,858
Uyarı Puanı:
741 Mesajı, 829 Kere Beğenildi.
Yorum: #4
Paketi postaneye götürdüğünüz de, takipli göndermek istiyorum diyeceksiniz. Ve size verilen takip numarasını satıcıya verin ki, paket ona ulaştığında haberi olur.
Lupara, nickli kullanıcının imzası: "Rabbin seni terk etmedi, sana darılmadı da..."
18-05-2012 19:50
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak Alıntı ile Cevapla

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Ebay Forum | Yurtdışı Alışveriş Forumu © 2013.